Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

...

PARAMA

Kontaktai ir adresai

Nuo 2012 12 12

Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso

Your IP: 172.31.28.20
2019-03-26 02:31

Lapkričio 16-17 dienomis  5 mūsų gimnazijos mokytojai – direktorės pavaduotojai R. Baršukaitienė  ir A. Mikolėnas, anglų kalbos mokytojos V. Mikšytė ir L. Baronienė, bei 3c klasės mokytoja E. Miliušienė - dalyvavo seminare „eTwinning ir nauji mokymosi bei mokymo metodai“. Seminaras vyko Lenkijoje, Kardinolo Stefano Vyšinskio vardo pagrindinėje mokykloje Runowo miestelyje, į kurį mus ir pakvietė mokyklos šeimininkai, tarptautinių eTwinning projektų partneriai.  Su šiais puikiais, patikimais partneriais jau ne pirmus metus sėkmingai vykdome projektus ir jau buvome ne kartą pastebėti bei įvertinti projektų kokybės ženkleliais tarptautinių  eTwinning  projektų  vertinimo konkursuose.  Šį kartą mūsų susitikimas - kūrybinės dirbtuvės  Lenkijoje buvo skirtos pasiruošti  vienam iš mūsų  dabartinių eTwinning projektų „Viskas apie gyvūnus“ ( angl. “All About Animals“) etapų, kai  neužilgo viena mūsų veikla bus paremta programavimo  pradžiamoksliu.

Pirmąją viešnagės  dieną lankėmės  pradinukų pamokose, stebėjome įvairias veiklas,  įsijungėme į veiklas  kartu su mokiniais, atlikome eksperimentus, išklausėme  Runowo mokyklos parengiamosios klasės mokytojos  Gražinos pranešimą apie jos naujausius taikomus mokymo(si)  metodus, kartu su mokiniais atlikome užduotis. Vakare renginio šeimininkai mums suruošė vakaronę, vaišino tradiciniais nacionaliniais pačių paruoštais valgiais,  mums koncertavo miestelio  bendruomenės kolektyvas.

Antrąją viešnagės dieną dalyvavome be galo įdomioje ekskursijoje po rajono centro – Lidzbark  Warminski - istorinį senamiestį, įsikūrusį buvusios Prūsijos žemėse.  Ekskursija mums paliko nepakartojamą įspūdį  ne tik dėl to, kad  pati vietovių istorija labai įdomi, bet dar ir dėl to, kad ją vedė mokytojos Gražinos vyras, istorijos mokslų daktaras, Lenkijoje žinomas istorinių romanų rašytojas.

Visi kelionės dalyviai vieningai tvirtiname, kad mūsų įspūdžiai ypatingai malonūs, išgirdome ir pamatėme daug mums aktualių metodinių naujovių, susipažinome su kraštu, jo nuostabiais žmonėmis.

Pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė Larisa Baronienė.